Rotary i Lions Club, wewnętrzne kręgi masonerii

Rotary i Lions Club, wewnętrzne kręgi masonerii.
Tuż obok ciebie, istnieją na tym świecie tajemnicze miejsca, w których decydenci ze świata polityki, biznesu, edukacji i zdrowia, podejmują decyzje na temat Twojego zdrowia i życia, tylko dlatego, że nie jesteś wtajemniczony w proces kreowania utopijnej władzy elit nad zniewolonym społeczeństwem.
Te wypaczone jednostki, kreują sojusze i wyroki, które szkodzą milionom. Jak łatwo poprzez media z ludobójcy uczynić celebrytę, gwiazdę i idola.
Jednym z tych miejsc jest Rotary Club, elitarny klub nierobów, synalków, dziwek i użytecznych idiotów, którzy pod pozorami biznesowego klubu dobroczynnego, promują masońskie ideologie, przepisy i zasady.
Hasło : Służba na rzecz innych ponad własną korzyść, dotyczy działania i lobbowania na rzecz klubu. Hasło to, jest wolną interpretacją innego masońskiego hasła : Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Rotary Club, został stworzony przez masonów, jako biznesowy krąg zamkniętej adoracji.
Utworzony w 1905 roku, w Chicago, klub, był dzieckiem adwokat i mason Paula P. Harris.
Na pierwszym spotkaniu spotkali się tylko czterej masoni: Harris, Gustave Loehr, Silvester Schiele i Hiram Shorey.
Loehr i Shorey, wycofali się po kilku pierwszych spotkaniach, przez co, nie można było go nazwać klubem, czy nawet trójkątem masońskim, lecz układem wzajemnej adoracji, nakierowanej na konkretny cel.
Konkretny cel
Harris, wezwał do pomocy innych braci masońskich i oto już w 1910 roku, powołano do życia Narodowe Stowarzyszenie Klubów Rotary.
To narodowe stowarzyszenie, dotyczyło fili klubu w Kanadzie i Dublinie.
Światowa dominacja przypadła na rok, 1922, kiedy to klub miał 20 tysięcy aktywnych członków i zmienił swoją nazwę na Rotary International.
Obecnie masońska kloaka ma 1,2 miliona członków, wśród których można znaleźć prezesów i dyrektorów wielkich firm i polityków.
Członkowie grup wewnętrznych raz na tydzień spotykają się na nieoficjalnych spotkaniach w prywatnych domach lub w biurach prywatnych przedsiębiorców, należących do klubu.
Co pewien czas, organizowane są także walne spotkaniach na terenie hoteli należących do członków klubu.
Marriott, Hilton lub Crowne Plaza są własnościami członków klubu, również ich zarządcy i dyrektorzy, muszą dla zachowania absolutnej tajemnicy być członkami Rotary Clubu.
Zamknięte kręgi „elit” masońskich
Wszystkie rytuały i wewnętrzne zasady klubu są zasadami i regułami masońskimi. Do klubu zapraszani są masoni, a selekcja zewnętrzna opiera się na werbunku ludzi podatnych na indoktrynację i przekupstwo.
Rotary, ma także projekty dla młodzieży, przyuczonej do piastowania ważnych stanowisk w polityce i biznesie. Ta młodzież, to dzieci i bękarty członków klubu.
Wprowadzenie do klubu wymaga nie jednego, a dwóch wprowadzających – poręczycieli, którzy są nazywani : ojcami chrzestnymi.
Tak, tak specyficzny język masoński, to także slang przedwojennej gangsterki, która przybyła do USA z Europy. Jak zechce wam się szukać, proponuje rozpocząć podróż od frazy : róbta co chceta …
Rotary Club, Lions Club, Club 33 … i wszelakiego typu mafie, mają te same zasady przyjęcia nowych członków jak masoneria i iluminaci.
Do 1933 roku, Rotary przyjmował tylko masonów, później ta reguła została uchylona na rzecz wciągania do organizacji potencjalnych masonów i użytecznych idiotów.
Czytając takie magazyny i czasopisma jak Bussiness Store, dowiadujemy się, poprawnie politycznych bzdur o Rumuńskim i Polskim Rotary Clubie :
 ” Nie mamy żadnego związku z masonerią. Najlepszym dowodem jest to, że nasi członkowie są przedstawicielami duchowieństwa. Wiadomym jest, że kapłani i masoni nie przebywają w tym samym miejscu… „
Ta radosna wypowiedz z 2006 roku, została wyśmiana przez ludzi na całym świecie. W samym Watykanie, ponad 70% kardynałów, to masońscy mistrzowie.
W 1928 roku, jeden z hiszpańskich biskupów należący do Rotary Clubu wyznał, że :
” Rotary, to nic innego jak organizacja okultystyczna, skupiająca ludzi zainteresowanych władzą istniejącą ponad systemami religijnymi i politycznymi. Większość duchownych zajmuje wysokiem stanowiska w Watykanie za pomocą przynależności do zamkniętych kręgów masonerii, w tym illuminatów. „
Podam tylko kilka przykładów : Stanisław Dziwisz, Karol Wojtyła, Jorge Mario Bergoglio, Sorin Frunza Verde i Constantin Bălăceanu Stolnici …
Kto tworzył Rotary Club
Ścisłe związki z masonerią, uwidoczniają się, jeśli przeanalizujemy kontakty członków Grand Lodge of England (United Grand Lodge of England – UGLE) z członkami Rotary, oraz zrozumiemy powód współdzielenie pomieszczeń organizacyjnych między członków masonerii, a Rotary Club.
Symbolika znaku Rotary Club
Pierwotnie, symbol Rotary Clubu posiadał wpisaną w kompozycje literę G oraz cyrkiel.
Jeden z założycieli Charles Dewey twierdzi, że Rotary Club powstał na bazie elitarnej loży 4195, z siedzibą w Londynie, której wszyscy członkowie byli pierwszymi członkami Rotary Clubu.
Następnymi członkami Rotary Clubu byli masoni z lóż : Freemasons Hall w Londynie, Nottingham Lodge, Notts Rotary Lodge No.3941 i Rotary Lodge nr 8998.
Na bazie tych lóż, w ciągu ostatnich dwudziestu lat powstały inne Rotary Lodge : Rotary Lodge nr 9306 Suffolk, East Lancashire Rotary Lodge nr 9359, nr 9367 Norfolk Lodge Rotary, Rotarian Lodge Hong Kong, Rotary Lodge nr 9378 i nr 9389 z Hampshire.
Co ciekawe, o ile w krajach Europy zachodniej dużo nowych członków to użyteczni idioci, to w Europie środkowej i wschodniej Rotary Cluby są domeną prawie samych masonów.
W Polsce, Rotary Club skupia 89 % masonów. ( Do Rotary należą i należeli tacy polscy masoni jak Lech Wałęsa, Jerzy Loth, Stefan Starzyński ps. Lew, Wiesław Ochman, Jan Karski, Stefan Banach, Anna Komorowska, Leszek Balcerowicz, czy tacy znani masoni jak : Margaret Thatcher, Luciano Pavarotti, Thomas Mann, JFK, Thomas Edison, Walt Disney, Neil Amstrong …  )
Rotary w Polsce
W 1930 roku, pierwszy klub Rotary w Polsce został utworzony w Warszawie.
W 1936 roku, osiem istniejących klubów Rotary zostało stowarzyszonych w Rotary International w ramach dystryktu 85, który obejmował cały kraj.
W 1940, Kazimierz Zienkiewicz, były-prezydent KR Katowice zainicjował w Londynie tzw. Rotary Outpost for Rotarians in exile / Placówka Rotary dla Rotarian na wygnaniu z 5 okupowanych krajów: Belgii, Czechosłowacji, Francji, Holandii i Polski. Ta Placówka (pod zmieniającymi się nazwami) była czynna do 1944 r.
Po 50. latach nieobecności, Rotary powróciła do Polski 10. czerwca 1989 roku, kiedy Klub Rotary Warszawa został przyjęty w poczet członków RI. Był to pierwszy oficjalnie ustanowiony Klub Rotary w tzw. postkomunistycznych krajach.
Przed utworzeniem dystryktu, Kluby Rotary w Polsce były włączone do Dystryktu 2390 RI w Szwecji, a w 1995 roku został utworzony dla klubów w Polsce „Specjalny Obszar Rozwoju” / „Special Extension Area”, pod przewodnictwem PDG Gunnar’a Fjellander’a z RI D2390.
W dniu 1. lipca 1997 roku, 39 klubów w Polsce zostało zgrupowanych w ramach Dystryktu 2230 RI RI. Pierwszym gubernatorem tego dystryktu został Bohdan Kurowski, dziennikarz z KR Olsztyn, a gubernatorem-elektem Alojzy Leszek Gzella, też dziennikarz, z KR Lublin. Był to pierwszy Dystrykt RI utworzony w tzw. kraju post-komunistycznym.
W 1999, podczas kadencji DG Eugeniusza Piontka, kluby Rotary z Białorusi i Ukrainy przyłączyły się do Dystryktu 2230 RI, tym samym tworząc wielonarodowy Dystrykt 2230 RI.
Biorąc pod uwagę obszar i liczbę ludności, jest to jeden z największych dystryktów na świecie.
Funkcję Gubernatora Dystryktu 2230 RI dotychczas pełnili:
Od 1. lipca 1998 roku Bohdan Kurowski, czlonek RC Olsztyn
Od 1. lipca 1999 roku Alojzy Leszek Gzella, czlonek RC Lublin
Od 1. lipca 2000 roku Eugeniusz Piontek, czlonek RC Warszawa St. Miasto
Od 1. lipca 2001 roku Andrzej Ludek, członek KR Warszawa City
Z dniem 1. lipca 2002 roku Pavlo Kashkadamov, członek KR Lviv
Z dniem 1. lipca 2003 roku Jerzy Karasiński, członek KR Toruń
Z dniem 1. lipca 2004 roku Jan Wrana, członek KR Kraków-Wawel
Z dniem 1. lipca 2005 roku Jan Wrana, podjął drugą kadencję
Z dniem 1. lipca 2006 roku Wojciech Czyżewski, członek KR Szczecin
Z dniem 1 lipca 2007 roku Andriy Bahanych ,członek Klubu KR Użgorod.
Polio Plus, zagrożeniem dla przyszłych pokoleń.
Rotary Club, szczyci się zaszczepieniem tysięcy dzieci w Rumuni szczepionkom przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, Rumunia stała się krajem o największej liczbie dzieci z AIDS, a liczba nosicieli pokrywa się z liczbą szczepień przeciw wyżej wymienionej chorobie.
W 1997 roku, połowa dzieci z AIDS na całym świecie pochodziła właśnie z Rumunii.
To tylko jedno z „humanitarnych” efektów działań Rotary Clubu.
A z oficjalnej strony polskiego Rotary Clubu dowiadujemy się, o finansowaniu szczepień polskich dzieci.
Już w 2015 roku, Rotary Club Zamość podjął decyzje o finansowaniu szczepionek przeciw HPV populacji dziewcząt w wieku 10-11 lat, szczepionkę otrzymało 300 dziewczynek z gmin: Zamość, Sitno, Józefów i Krynice.
Był to tylko wstęp do dyrektywy rządu światowego reprezentowanego przez PiS i syjonistycznego prezydenta Andrzeja Dudę.
(Popatrzcie na oficjalne strony Rotary w całej Polsce : http://www.rclsm.pl/grant-szczepienia-dziewczynek-przeciwko-hpv.html )
Program Polio Plus to kolejny fatalny przykład.
W 1985 roku, Rotary ogłosił światu, że będzie eliminował wirusa polio po roku 2000 – ym, na ten cel, Rotary wydał pół miliarda dolarów, a dzieciom wstrzyknięto 2 miliardy szczepionek, pomimo tego polio dalej istnieje, a dzieci zaczęły umierać (dziesiątki tysięcy martwych dzieci), i chorować na niewyobrażalną skale (rak, białaczka, alergie …).
Imponująca liczba ofiar zmusiła twórców programu „Sojuszu na rzecz Szczepionek”, do przyznania, iż istnieje ryzyko powiązania szczepień ze wzrostem zgonów i zachorowań.
Jednak urzędnicy i lekarze nie zrobili nic, aby zatrzymać tę morderczą kampanię.
Dlaczego.?
Ponieważ Rotarianie żyjący na koszt „profanów” oraz zajmują ważne stanowiska w krajowych i międzynarodowych instytucjach medycznych, a nawet w rządach wielu krajów, bez problemu organizują tego typu kampanie depopulacyjne wyglądające na pierwszy rzut oka jak działania humanitarne.
Musicie wiedzieć, że Rotary finansuje również pośrednio działania fundacji Gatesów, a ludobójstwo trwa w najlepsze.
Na Międzynarodowej Konwencji Rotary w 2006 roku w Kopenhadze,  Bruce Cohick wygłosił referat, którego celem była prośba o zintensyfikowanie wysiłku szczepień w Nigerii, Afganistanie, Pakistanie i Indiach.
Szczepionka przeciw polio została odkryta w 1953 roku, przez syjonistycznego dr. Alberta Sabina. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Albert_Sabin)
Simian virus 40 (SV40) – wirus należący do poliomawirusów i wykazujący wszystkie ich podstawowe cechy. Zainteresowanie tym wirusem pojawiło się w momencie, gdy dowiedziono, że jest on odporny na działanie formaliny, która była używana dawniej do produkcji szczepionek przeciwko polio na bazie komórek nerki rezusa.
Mimo, że jest to wirus małpi, znajdowano go w niektórych liniach komórek nowotworowych u ludzi. Intensywne badania w latach 60. i 70. wykluczyły tę możliwość, lecz dziś znowu ukazują się doniesienia o możliwości wywołania białaczek ludzkich przez tego wirusa.
SV40 koduje antygen T, mający zdolność łączenia się w nieaktywne kompleksy z białkiem p53, przez co kompleks ten traci zdolność hamowania cyklu komórkowego czy też indukcji apoptozy co może przyczyniać się do nowotworzenia.
Badania laboratoryjne przeprowadzone przez różnych naukowców, w tym Bernice Eddy wykazały, że wirus jest ściśle związane z rozwojem białaczki i raka. Ponadto, SV40 jest przekazywana z rodziców na dzieci.
Dziesiątki badań wykazały związek pomiędzy obecnością wirusa SV40 i rakiem kości i chorobami mózgu.
Dzieje się tak poprzez kampanie szczepienie, które spowodowały wzrost zachorowań o 30% w ciągu ostatnich 20 lat.
Szczepionka, nie miała zatrzymać lecz propagować choroby na bazie wirusa polio. Ujawnienie tego faktu, wytworzyło liczne pytania.
Na które odpowiedział sam Sabin, w sposób jaki lubił odpowiadać na tego typu pytania dr. Mengele:
„Myślę, że nadszedł czas na ogólnospołeczną panikę. W końcu, to wielka sprawa, twoim dzieciom jest wstrzykiwany wirus raka, i to wszystko ma głębszy cel.! „
Dr Raymond Obomsawin, analityk z Kanadyjskiej Agencji Rozwoju Międzynarodowego (CIDA) przeprowadził badania szczepionek wykorzystywany przez Unicef w Tajlandii na początku lat 90-tych (XXw).
Jego raport wykazuje, że odra nie zniknął z Europy w latach 40. i 50. z powodu zastosowania szczepionek, i nie zniknie po żadnej kampanii szczepień.
WHO – Światowa Organizacja Zdrowia, wykazała, że największe ryzyko zachorowania na polio występuje u dzieci niedożywionych, i dlatego postanowiono je wszystkie zaszczepić.
Z tym, że badania laboratoryjne wykazały, że szczepionka podawana w przypadkach niedożywienia, niesie za sobą zagrożenie dla życia dziecka.
Dr Archie Kalokerinos, powiedział o działaniach WHO i UNICEFU :
” Nie mogą w żaden sposób uodpornić chorych i niedożywionych dzieci i mówią, że szczepienia rozwiązały już problem. Problem życia ? Zabili więcej dzieci, niż zmarło z powodu wirusa w sposób naturalny.  „
Dla Rotarian, szczepionki są bardziej „opłacalne” pod względem kosztów, niż karmienie i stworzenie korzystniejszych warunków życia dla tych dzieci.
W rzeczywistości, firmy farmaceutyczne wraz z organizacjami charytatywnymi, przyczyniają się do zubożenia krajów, w których są stosowane programy szczepień.
Tak opróżnia się wielkie bogate w bogactwa naturalne obszary z ludności rdzennej.
Lions Clubs International (LCI)
Lions Clubs International (LCI) jest pozarządową organizacją charytatywną skupiającą wolontariuszy i ludzi z kręgu polityka, biznesu …
Organizacje założył mason Melvin Jones, w dniu 7 czerwca 1917 roku w Stanach Zjednoczonych.
Lions Clubs International, jest największą organizacją wolontariacką na świecie..
Organizacja ma swoje przedstawicielstwa w ponad 200 krajach, podzielonych na 842 powiaty, w których funkcjonuje 45 tysięcy klubów skupiających ponad 1,3 miliona członków.
Polska wchodzi w skład 121 okręgu (58 klubów), natomiast Rumunia należy do 124 okręgu (53 kluby).
Motto : Służymy, i szkoda że nie dopisano do tej reguły celu idei służalczości, która powinna brzmieć : Służymy, tylko sobie.
LIONS, to skrót od pierwszych liter słów Wolność, inteligencja naszych narodów daje bezpieczeństwo.
Logo organizacji, to dwa lwy symbolizujące dumę ostatniej aktywności i przyszłe zadania oparte na zaufaniu członków klubu.
Rotary i Lions – kluby inteligencji masońskiej
Dobrobyt, nie powinien być odczuwalny społecznie, ale powinien wywyższać skorumpowanych ludzi.
Ludzie, nie mają pojęcia ze wybrane dziedziny biznesu, nauki, medycyny … są dotowane z pieniędzy publicznych, prywatnych zbiórek i zorganizowanych grup przestępczych.
Bez tych form finansowania masońskie korporacje, nie miałyby prawa bytu.
Jeśli wydaje się tobie, że słupki sprzedaży oraz ceny akcji mają jakąkolwiek wartość, zgłoś się jak najszybciej do psychologa, który przepisze ci dobre psychotropy, abyś nadal mógł żyć, wiarą w świat iluzji.
Jeśli przestalibyśmy wspierać miraż organizacji, masońskich korporacji, również i rządy państw handlowych przestałyby istnieć.
Ponieważ jedynym opłacalnym interesem, jest społeczne żerowanie tajnych bractw, instytucji i kościołów, na masach ludzkich.
Tak kreowana jest władza, jeśli władza zauważa brak środków na finansowanie iluzji, tworzony jest powolny krach dążący do wojny przekształcającej systemy społeczne.
Masoneria, tak ukształtowała państwa handlowe, aby tworzyć jak najwięcej problemów społecznych, które nie mogą być rozwiązywane lecz pogłębiane przez pozorne działanie organizacji pozarządowych i akcji państwowych, służących praniu ogromnych sum pieniędzy.
Ten bezwartościowy fetysz napędza sitwę i korupcję do momentu, zbyt dużego zapotrzebowania na pieniądze, wtedy wojna jest jedynym rozwiązaniem, bowiem zniszczy ona każdego cwaniaka, który miał zbyt wysokie mniemanie co do swojej pozycji hierarchicznej.
Masońskie kluby, to kopie piramidalnego społeczeństwa i tylko założyciele i członkowie wewnętrznych kręgów rozumieją specyfikę działania danej organizacji.
Dostęp do idei i celów ujawniane jest na wielu etapach wtajemniczenia. O czym doskonale wie Wałęsa, Balcerowicz, czy Petru oraz Kaczyński.
Trzy poziomy, najwyższego szczebla wtajemniczenia, są nie dostępne dla znanych powszechnie członków klubów, bractw, lóż, czy zakonów …
Są też, trzy szczeble organizacyjne :
Pierwsza klasa, zwana też poziomem obejmuje tych, którzy właśnie dołączyli do lóż masońskich, klubów …
Ludzie ci, muszą się wykazać więc ich zadania są zawsze najcięższe i pozbawione publicznego poklasku.
Ludzie ci, to robotnicy, wykonujący tylko małe części dużego, wieloetapowego pożytecznego planu.
Niekiedy w ten plan wpisane są całe społeczności masońskiego ula – miasta, które finansują takie akcje jak WOŚP.
Takimi ludźmi, są idioci doprowadzający często swoimi zadaniami do konfrontacji wojskowej lub żywej rewolucji. Tak są kreowane wszystkie wojny i rewolucje, przez mało znanych ludzi i mało znane prowokacje. Tak też tworzy się kryzysy i bankructwa oraz programy niewypłacalności państw.
Dla takich ludzi kreuje się ” dzień robotnika ” … , czy raczej dzień użytecznego idioty.
Druga klasa, to ci którzy zostali przyjęci w bardzo krótkim okresie, czyli między innymi nowobogaccy o słabym umyśle.
Ludzie ci, w poszukiwaniu tytułów, stopni i uznania społecznego, zrobią wszystko czego oczekuje od nich klub, loża, czy stowarzyszenie.
Snoby z kompleksem niższości, to najlepsze sługusy, prostym przykładem takiego sługusa jest Petru, któremu wyznaczono konkretny cel, a jest nim przeniesienie ciężaru antytezy politycznej, do nowego garnituru iluzji.
Trzecia klasa, to dumni hipokryci o zacięciu samoluba, którzy posiadają pewną siłę finansową. Ci ludzie nostalgicznie tęsknią za królewskim życiem monarchii, i to oferują im loże i tajne bractwa, w zamian za lojalność.
Ludzie ci, mają szanse na relatywnie wyższe funkcje w aparacie państwowym, ponieważ ich rolą jest lobbing wśród kierownictwa wyższego szczebla kandydującego to drugiej klasy.
Ludzie ci, sami werbują innych ludzi nie znając celów naczelnych organizacji, która ich wykorzystuje do konkretnych celów.
Ludzi tych, usypia pieniądz, status społeczny i zaszczyty, dla nich społeczeństwo, jest tylko siłą roboczą, którą należy wykorzystać dla celów loży, klubu oraz swoich własnych interesów.
Trzecia klasa, wykorzystuje również siłę swojej pozycji do werbowania i pozyskiwania profesorów, prawników, lekarzy, inspektorów, burmistrzów i niektórych lokalnych przedsiębiorców.
Cel.? Zapytajcie się, kto ustala durne przepisy, kto wprowadza programy nauczania, kto przyjmuje programy szczepień, kto zatwierdza listy leków …
Wszystkim tym tzw. ludziom wmówiono, że są arystokracją narodu, a faktycznie są tylko użytecznymi idiotami, realizującymi plan zniszczenie kraju i narodu.
Ludzi tych, uczula się na ataki z zewnątrz, tworzy się w nich strach utraty wpływów, przez co idioci będę zaciekle walczyć z innymi ludźmi o zachowanie przywilejów nabytych przez członkostwo w klubie, dające dostęp, do pozornie wysokiego standardu życiowego.
Jest to, fasada życia. Rangi i wpływy, odcinająca się granicą wpływu od życia zwykłych ludzi. Elity skorumpowane własnym zepsuciem przestają kontrolować swoje człowieczeństwo posuwając się do zwierzęcych czynów, poprawiających ich standard materialny.
Prawdziwy cel
Ten towarzyski śmietnik, niszcząc społeczeństwo wykonuje plan wojny wewnętrznej. Sumienie idioty łatwo uspokoić poprzez luksus i zobowiązania nie dające rozsądnego wyboru …
Stworzenie jak największych różnic klasowych i kastowych, prowadzi do jawnego niewolnictwa, w każdym ustroju politycznym i religijnym, cel tajnych bractw zawsze jest osiągany poprzez korumpowanie ludzi, za pomocą systemu hierarchicznego.
Nie ma systemu mediacji pomiędzy warstwami społecznymi, przez co bogaci robią z biednymi wszystko co chcą, nie zważając na prawa naturalne.
Sztucznie powstające problemy społeczne i rozwiązania rządowe, nie wpływają na polepszenie sytuacji biednych, ale służą zwiększeniu bogactw, najbogatszych.
Strach, napięcie i wzburzenie nigdy nie będą dążyły do pokoju, pojednania i duchowości. Zwalcza się idee samostanowienia i samoograniczenia, aby tajne bractwa mogły dalej kreować system kastowy niszczący równość społeczną, a tym samym wolność.
Liga Świata
Dydymus
P. s
Znacie stan mojego zdrowia (https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/850499398384277), jeśli chcecie mi pomóc (życie, terapia komórkami macierzystymi 28.000 dolarów, lub eutanazja w godziwych warunkach …), i jeśli podoba się wam, to co robię od prawie 20 lat, zawsze możecie wesprzeć nasze działania darowizną, przeznaczoną na konkretny cel …
Jeśli macie ochotę zostawiajcie w opisie przelewu swój adres mail, postaram się zrewanżować.
08 2490 1044 0000 4200 3844 7097 TMobile

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s