Patriota Musi Umrzeć : archiwa IPN

” Tajne Bractwo postanowiło, że patriotyzm musi zniknąć.  Więc będzie coraz
skuteczniej tłumić i likwidować nacjonalistyczne sentymenty.  Należy dać nauczkę grupom etnicznym na całym świecie, włączając w to narody nowych, świeżo powstających państw Europy Wschodniej…”

Benjamin Crème, szef Tara Center i International Sharing, dwóch socjalistycznych grup New Age, jeździ od dłuższego czasu po Ameryce lansując takie oto dogmaty.

W informatorze wydanym przez Tara Center, Crème przechwalał się: „Budzi się nowy duch w ludzkości.  Na całym świecie wzrasta nowe poczucie wzajemnej zależności, pragnienie normalniejszych
sposobów życia i zaangażowanie się w dobro naszej planety”.

Tara Center utyskuje nad kryzysami i problemami, które spadły na ludzkość – od AIDS, politycznej i biznesowej korupcji i alenacji do narkotyków, zbrodni i klęsk żywiołowych.  Ale redaktor informatora Tara Center pociesza czytelników, że „ Choć problemy ludzkości są niewątpliwe, można je rozwiązać”.

A jak je można rozwiązać? „ Pokazując, że ludzkość jest jednością” – dowiadujemy się.

Potem musimy „ wykonać pierwszy krok w kierunku trwałego pokoju… dzieląc naturalne bogactwa ziemi pomiędzy wszystkie narody”.

Oto kolejna ułuda finansowana przez kontrolerów umysłów Bractwa: jeżeli zabierzemy ludziom w Ameryce i innych rozwiniętych krajach i damy narodom Trzeciego świata, nadejdzie wiek pokoju.

Ale kontrolerzy umysłów ostrzegają, że jeśli my, ludzie starej daty, będziemy zwalczać ten tak potrzebny światowy ruch rewolucyjny i nadchodzący socjalizm, to znajdziemy się w kłopocie.  Tara Center wyraźnie daje do zrozumienia, ze siły „nowego sposobu myślenia” są gotowe „ walczyć z ignorancją i lękiem, podziałem i niedostatkiem”.

Co więcej ta sama grupa informuje nas, z typowym dla Bractwa zakłamaniem, że bronia w tej walce są jedynie „duchowe porozumienie, wiedza i miłość”.
Zniszczenie jest tuz, tuz   Ale czy propagandzisci Tajnego Bractwa rzeczywiście zamierzają uporać się z problemami świata przy pomocy „duchowego porozumienia wiedzy i miłości?, czy też mają w planach bardziej przygnębiające rozwiązanie?

Odpowiedź znajdziemy w niezwykle szczerej książce
Petera Lamesuriera pod tytułem: „The Armageddon Script” (Scenariusz bitwy pod Armageddon), w której autor pisze, że dazenie do urzeczywistnienia nowej wizji musi dokonać się w zamieszaniu, jakiego świat jeszcze nie widzial.  Z powodu oporu ludzi, którzy nie chca wejść w Nowy Wiek dobrobytu i światowej haromonii i odpowiednio nie dostosowują swoich umysłów (to o nas, opornych na „nowy sposób myślenia”), wydarzy się nieszczęście o monstrualnych rozmiarach:

Zmasowane siły Starego Wieku (Old Age) będą mogły jednak kontrolować ślepy napór sił Nowego Wieku (New Age).  Siły te w dużej mierze będą się niszczyły w ogromnych, wzajemnych wyładowaniach od dawna rosnącej agresji…poddadza się, podczas gdy wizja i nosiciele przetrwają.

Najwyraźniej Tajne Bractwo ma na wokandzie plan rozniecenia serii krwawych światowych konfliktów do poróżnienia rożnych grup, które obecnie występują przeciwko Nowemu Porzadkowi Świata.

Już teraz widzimy pierwsze, złowieszcze znaki ostrzegawcze nadciągających starć.  Tajne Bractwo będzie nadal wykorzystywać mass-media i inną
propagandową broń ze swojego bogatego arsenalu, by rozpalać namiętności i tym samym zachęcać Afro-Amerykanów i białych do walki na ulicach naszych miast.

W tej chwili zbroja zarówno muzułmańskich Arabów jaki i Żydów w przewidywaniu wojny na Bliskim Wschodzie, która zmiecie resztki opozycji przeciwko Nowemu Porzadkowi Świata.

Stawiają przeciwko sobie fundamentalistów chrzescijanskich, muzulmanskich i żydowskich i tak kształtują społeczeństwo, by pederaści, radykalne feministki, zwolennicy przerywania ciąży i inne społeczne zboczone grupy wystąpiły we wspólnej, agresywnej walce przeciwko chrześcijańskim (biblijnym) fundamentalistom.

uniwersalizm religijny nwo liga świata

Równie wymowny jest fakt, że podżegają sprzeciw ogólu wobec ludzi, którzy nadal wierzą w swój kraj.  Tajne Bractwo postanowiło, że patriotyzm musi zniknąć.  Więc będzie coraz skuteczniej tłumić i likwidować nacjonalistyczne sentymenty.

Należy dać nauczkę grupom etnicznym na całym świecie, włączając w to narody nowych, świeżo powstających państw Europy Wschodniej, które uwolniły się od komunistycznego ucisku byłego Związku
Radzieckiego.

Należy zmusić je, by zrozumiały, że w Nowym Porządku Świata nie toleruje się nacjonalizmu.

Można się spodziewać, że aby wymusić takie stanowisko, Bractwo będzie zachęcać, a nawet prowokować konflikty graniczne i nieporozumienia pomiędzy małymi narodami w Europie i starym imperium sowieckim.  Byłe republiki radzieckie będą sprzedawać broń nuklearna do Iranu, Iraku, Syrii i innych krajów muzułmańskich. Broń ta może być użyta.

Ekrany naszych telewizorów i gazety wypełnia akty terroryzmu i krwawej przemocy.  Tylko wówczas, jak sądzi Bractwo, człowiek w swym cierpieniu oczekiwać będzie światowego Rządu i końca „ trującej” niezależności i wolności narodowej, oraz krwawych walk religijnych i etnicznych.

Tajne Bractwo używa propagandowych określeń, opisując takie kryzysy i zapalne konflikty.

Ich agenci mówia o „wielkim oczyszczeniu”, jakie nastąpi gdy ziemia wejdzie w Nowy Wiek, te wspaniałą erę, która prezydent Reagan opisał kiedys jako „ Skąpany w słońcu nowy dzień” –

Według Tajnego Bractwa, wielkie oczyszczenie będzie rezultatem głębokiego konfliktu pomiędzy „synami światła” i „synami ciemności”.   Po wojnach pomierzy Synami Światła i Synami Ciemności nastanie dla całej ludzkości New Age.  Ludzkość przetrwa wielkie, wielkie zmiany…naszej planety.

Nadchodząca planetarna operacja oczyszczenia

Ci którzy nie mogą dostosować się do „nowego sposobu myślenia” i odmawiają udziału w ogólnoświatowej halucynacji gwałcicieli umysłów z Tajnego Bractwa, uważani są za nienormalnych, kalekich i nawet niebezpiecznych dla światowego systemu.

To sa plewy, ludzkie odpadki.  Trzeba ich wyeliminować, jeżeli świat ma iść do przodu i spełniać długotrwałe marzenie tajnych stowarzyszen:

 

– Płód Nowej Ludzkości porusza się już w Macicy Czasu i ludzkość, tak jak każda matka, musi nauczyć się wydalać odpadki i trucizny, by odpowiednio odżywiać płód.  Inaczej życie tak matki jak i płodu jest w niebezpieczeństwie… Takie są zadania obecnych, przejściowych warunków.

– Ci z nas, którzy nie pasuja do królestwa New Age, ponieważ nie potrafia „ myśleć poprawnie”, sa tak niebezpieczna i niezdrową tkanka dla ludzkości, że traktuje się ich jak komórki rakowe.

Nowi, odpowiednio wykształceni ludzie, twierdzi Alice Bailey w Education in the New Age (Oświata w New Age), będą się ćwiczyć w „globalnym obywatelstwie” i będą lansować haromonie wszystkich religii. „ Jeśli nie” – pisze Bailey – „ będą musieli odejść, ponieważ staną się przeszkodami na drodze do światowego pokoju i zagrożeniem dla prawidłowego społeczeństwa”.

Agresywna infekcja streptokokowa…daje o sobie znać we wszyskich zainfekowanych częściach społeczeństwa.  Inna operacja hirurgiczna może okazać się konieczna…by wyleczyć infekcje i zbić gorączkę…